Post view

Pierwsze wrażenie najważniejsze

„Jak cię widzą tak cię piszą” to powiedzenie choć ponadczasowe to znajduje swoje odzwierciedlenie także w czasach dzisiejszych. Spotykając drugiego człowieka najpierw patrzymy jak wygląda oraz jak się zachowuje. Dlatego tak zwane pierwsze wrażenie odgrywa podczas randki niezwykle istotną rolę. 

Widząc człowieka po raz pierwszy w życiu patrzymy na niego bardzo ogólnie, głównie na jego wygląd zewnętrzny dlatego też warto postarać się o to, aby druga osoba odebrała nas pozytywnie. Należy tutaj zadbać o schludny, odpowiedni do sytuacji ubiór, o estetykę, o to aby nasza postawa została zapamiętana jak najlepiej i nasz towarzysz chciał umówić się na kolejne spotkanie. Po początkowym wrażeniu przychodzi pora na pierwszą rozmowę, tutaj też trzeba postarać się o to, aby być kulturalnym, miłym i uśmiechniętym.

 

Istotne jest, aby mieć temat do rozmowy, żeby nie zapadła krępująca cisza. Po spotkaniu, na którym zrobimy dobre pierwsze wrażenie na drugiej osobie możemy spodziewać się kolejnych miłych randek.

Admin 19.03.2019 0 1551
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Post info
19.03.2019 (1919 days ago)
Rate
0 votes
Actions
Recommend
Categories
Różne (4 posts)
Tags
Empty