Photos
Description

Nowoczesne biuro matrymonialno-zapoznawcze z siedzibą w Warszawie, którego misją jest znalezienie odpowiedniego partnera/partnerki dla Ciebie

Charakterystyczne znaki współczesności to między innymi wysokie wyzwania zawodowe, szybkie tempo życia, a tym samym mniej czasu na życie społeczne. Wykonując pracę i wykonując szereg innych obowiązków, mamy ograniczone możliwości poznawania nowych ludzi. Dlatego też, gdy jesteśmy gotowi na stały związek, nie zawsze mamy możliwość spotkania odpowiednich osób we właściwym czasie.

 

Oferta tego biura dla singli pozwoli Ci szybko znaleźć odpowiedniego partnera/partnerkę. To Ty decydujesz, kogo chcesz spotkać, a oni przedstawią Cię osobom, które spełniają Twoje wymagania. Klientami biura są osoby samotne, wykształcone, o wysokiej kulturze osobistej, z całej Polski.

 

Dostępne są trzy pakiety usług z profesjonalnym doborem partnera (Pakiety: START, STANDARD i VIP) na okres dwóch, sześciu lub dwunastu miesięcy.

 

Bez względu na rodzaj wybranego pakietu, Konsultant szczegółowo zaznajomi Was z wymaganiami i preferencjami, na podstawie których otrzymacie oferty na spotkania. Biuro gwarantuje spotkania tylko z osobami, których profil już został przez nas zaakceptowany.

 

Swiat-Singla.pl na co dzień daje swoim klientom wiele pozytywnych emocji i wyjątkowych chwil. Zalecamy zapoznanie się z dostępnymi pakietami i korzystanie z ich usług.

 

Co ich wyróżnia:

  • Doświadczenie: Biuro powstało w 2010 roku.
  • Efektywność i skuteczność: połączyli wiele osób w szczęśliwe pary w całym kraju i za granicą.
  • Szeroki zasięg terytorialny: usługi są dostępne w Warszawie i wielu innych miastach Polski.
  • Wygoda: Świat Singla oferuje usługi w biurach stacjonarnych oraz poprzez usługę online
  • Indywidualne podejście: Biuro prowadzi indywidualny dobór partnerów.
  • Bezpieczeństwo i prywatność: łączą samotnych singli w bezpieczny i poufny sposób.

strona: http://swiat-singla.pl/

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
5 votes
Recommend