Photos
Description

Biuro Matrymonialne "Eko-Eureka" jest najdłużej działającym biurem w województwie kujawsko-pomorskim i jednym z najdłużej działających na terenie Polski. Siedziba Biura "Eko-Eureka" znajduje się w Toruniu.

Matrymonialne oferty panów - matrymonialne oferty pań - Toruń

Biuro powstało w 1998 roku. Celem działalności jest pomoc osobom samotnym w poszukiwaniu odpowiedniego kandydata na męża lub żonę. W ciągu 13-letniej działalności udało się im skojarzyć wiele szczęśliwych par małżeńskich. Klientami Biura są tylko osoby stanu wolnego. Ze względu na długoletnią działalność są w stanie zaoferować bardzo szeroką gamę ofert, dostosowaną do indywidualnych oczekiwań i potrzeb osób poszukujących stałego związku.

 

Zamieść anons matrymonialny w tradycyjny sposób

 

Sukces firmy polega na indywidualnym, bezpośrednim kontakcie z każdym nowym klientem. Zapewnia to lepszy dobór, dokładniejsze wyczucie i poznanie oczekiwań osoby zgłaszającej się. Poza tym taka forma stwarza klientom atmosferę zaufania, prywatności i pozwala na większe zaangażowanie się biura. To wszystko nie jest możliwe do osiągnięcia przez wypełnianie ofert w formie elektronicznej lub listowej.

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Zip/Postal Code87-100
Rate
1 votes
Recommend