Photos
Description

Biuro matrymonialne "Katarzyna" w Bydgoszczy 

"Katarzyna" powstało w październiku 1994 roku. To biuro stacjonarne, kontakty z klientami są bezpośrednie. Konsultanci umawiają się na spotkanie z klientami i na miejscu w biurze, klient wypełnia kwestionariusz i dokonuje wyboru.

 

Stacjonarne i internetowe biuro matrymonialne

 

Przez lata tysiące osób odwiedzało to biuro. Mają wiele zalegalizowanych związków i setki par będących w związkach partnerskich. Ze względu na duży odzew osób poszukujących z różnych miast, mniejszych miejscowości, z kraju i zagranicy, postanowiono rozszerzyć działalność o biuro internetowe internetowe.

 

Mogą zgłaszać się tam wszyscy, którzy chcą szukać swojej drugiej połówki, za ich pośrednictwem. Mają wieloletnie doświadczenie, wykonują swoją pracę profesjonalnie i z doskonałymi wynikami. Potwierdzają o tym ich statystyki.

 

Ich motto brzmi: 

"Jeśli nie możemy pomóc na pewno, nie zaszkodzimy"

 

Przeglądaj ogłoszenia matrymonialne z fachowcami od uczuć

 

Lata pracy w "Katarzyny" przyniosły im doświadczenie w relacjach międzyludzkich. Są dyskretni i sumienni. Wrażliwi na problemy innych. Wiedzą, jak to jest, gdy nie ma bratniej duszy przy sobie. Personel jest po wykształceniu ekonomicznym co pomaga im przełożyć liczby na uczucia. Prywatnie mają swoje rodziny. Żyją w związkach partnerskich, które są żywym przykładem tego, że nie musisz być oficjalnie związany urzędowo z ukochaną osobą. Związki partnerskie sprawdzają się ostatnio bardzo dobrze.

 

strona web: www.bkat.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Szpitalna 12/2, Bydgoszcz, Poland
Zip/Postal Code85-001
Rate
1 votes
Recommend