Photos
Description

Biuro MiK-ado wychodzi na przeciw problemom z samotnością - łączy w nierozerwalne pary 

Czasy, kiedy korzystanie z usług biur pośredniczących w kontaktach międzyludzkich było czymś niecodziennym minęły już bezpowrotnie, szczególnie w sytuacji gdy wiele "internetowych znajomości" okazało się pomyłką i zmarnowanym czasem.

 

Sposób na samotność - ogłoszenia matrymonialne w profesjonalnym biurze w Gdańsku

 

Zabieganie, zajęcie robieniem kariery, pogoń za dobrami materialnymi przysłoniły możliwości i piękno jakie kryje się w każdym z nas. Ludzie spędzający dni i weekendy w pracy nie mają czasu na szukanie bliźniaczej duszy, a czas mija bezpowrotnie. W końcu przychodzi chwila refleksji ...jestem sama, jestem sam... nie mam z kim wyjść na spacer, na imprezę... w końcu nadchodzi ...kolejny samotny wieczór...dopiero wtedy czujemy głębię samotności.

 

Szukam pana, szukam panią

 

W Biurze MiK-ado znajdziesz fachowców, którzy pomogą ci w indywidualnym doborze partnera lub partnerki. Pomogą napisać ogłoszenie matrymonialne. Niekonwencjonalne metody podejścia do znalezienia drugiej połowy to dla nich - misja specjalna. Przy pomocy psychologi, socjologi, numerologii, astrologi, run, feng shui, postarają się określić potencjały w związku, wykluczyć tzw nie dobranie w związku lub określić jak dużą dany związek ma szansę na powodzenie.

 

Ogłoszenia matrymonialne online i spotkania w realu

 

Wiele ciekawych imprez organizowanych przez Biuro MiK-ado pozwoli na poznanie niezliczonej ilości znajomych, przyjaciół a może i życiowych partnerów. Zapewniają pełną obsługę randek dzięki czemu pary mogą czuć się swobodnie i zapomnieć o możliwości organizacyjnej wpadki. Dzięki ich ofercie pary mogą zająć się tylko poznawaniem ...siebie.

 

Zanim zaczniemy przeglądać ogłoszenia randkowe - najpierw trochę formularzy

 

Podstawową sprawą jest dobre wypełnienie ankiety, dotyczy ona profilu klienta jak i jego oczekiwań wobec przyszłego partnera lub partnerki. Przed podjęciem decyzji zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z INFORMATOREM, REGULAMINEM oraz PROMOCJAMI. Obsługa stara się aby wszyscy klienci czuli się komfortowo i w miłej atmosferze spędzali z nimi czas. Gwarantują pełną dyskrecję oraz przestrzeganie poufności danych - nie tylko osobowych.

 

Nigdy nie jest za późno

 

Wśród osób którym pomagają są i takie, którym życie nie szczędziło złych dni. Mimo tego dzięki determinacji i postawieniu pierwszego kroku w dobrym kierunku są przykładem na to, iż na miłość i związek nigdy nie jest za późno niezależnie od statusu materialnego, wieku czy fizjonomii. Pożegnaj się z samotnością zrób pierwszy krok, ponieważ samotność nie leży w ludzkiej naturze i źle wpływa na nasza psychikę, dlatego trzeba zrobić wszystko aby to zmienić.

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
1 votes
Recommend