Photos
Description

W tym biurze przywitają Was jak najmilszych gości 

Czekają na Was - młodych ludzi w średnim wieku i tych, którzy urodzili się wcześniej czy później - wszystkich, którzy cierpią z powodu samotności. Samotnych z wyboru lub z konieczności, braku czasu lub możliwości, aby spotkać właściwą osobę - wszystkich chcących miłości - chcących kochać i być kochanym ... chcących, aby inna osoba na zawsze i na wieki, zaufała nam i z kimś chcemy się zestarzeć ...

 

To biuro istnieje tylko po to, aby pomóc Ci zakończyć tę straszną samotność

 

Nie chcą być elitarnym biurem - tylko dla wybranych - młodych, zdrowych, dobrze wykształconych, bogatych. Są dla wszystkich - ponieważ uważają, że każdy ma prawo do miłości. Traktują każdego z Was jako przyjaciela, któremu chcą pomóc. Ich relacje z Tobą nie ograniczają się do relacji biuro-klient. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i rodzinnej atmosfery, ludzie często piszą do nich o swoich problemach i kłopotach, które często są bardzo osobiste.

 

Ta firma a inne strony matrymonialne

 

Pracownicy tego biura są dumni z dowodów zaufania dobrych referencji - i nigdy nie zostawiają żadnego listu bez odpowiedzi, ponieważ wiedzą, ile chorób psychicznych i fizycznych może wywołać samotność. Chociaż biuro jest w pełni skomputeryzowane, nie polega się tam wyłącznie na doborze partnera przez komputer. Bardziej niż ta bardzo mądra, ale bezduszna maszyna, ufają intuicji i doświadczeniu życiowemu swoich konsultantów.

 

Doskonale dopasowane oferty towarzyskie i matrymonialne

 

To jedyne biuro w Polsce, którego właścicielem jest certyfikowany bioenergoterapeuta i radiesteta.(wpisany za swoje osiągnięcia do ŚWIATOWEJ ENCYKLOPEDII OSOBISTOŚCI "WHO is WHO") obdarzony w wyjątkową moc wyczuwania emanującej z każdego człowieka, niepowtarzalnej aury. Za każdym razem, gdy testuje oferty do wysyłki, wybiera te najbardziej odpowiednie - i prawie nigdy się nie myli!

 

Zrzeszone w Związku Biur Matrymonialnych w Europie. Biuro posiada Certyfikat Zrzeszenia oraz przestrzega zasad Kodeksu Etycznego Związku  

strona: www.kochaj.org

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
ul. Kiepury 47, Sosnowiec, Poland
Zip/Postal Code41-200
Rate
5 votes
Recommend