Photos
Description

Jeżeli: macie za sobą nieudane związki, czujecie się samotni, myślicie, że nie macie szczęścia i pecha do osób które do siebie przyciągacie a naprawdę chcecie kochać i być szczęśliwym w długim związku - to dobrze trafiliście!

Nowa sympatia lub większa miłość przy pomocy ezoteryki - a dlaczego by nie! 

To biuro oferuje niekonwencjonalny sposób spojrzenia na siebie i swoje oczekiwania wobec partnera. Dokonają analizy za pomocą numerologii i astrologii. W oparciu o datę, godzinę i miejsca urodzenia przeanalizują wasze cechy charakteru czy osobowość, talenty i usposobienie, sposób myślenia i oczekiwania dotyczące związku. 

Przede wszystkim dzięki Numerologii i Astrologii można zrozumieć jak bardzo jesteśmy różni, jak bardzo mogą być odmienne nasze życiowe plany i odkryć w czym tkwi problem, który tak naprawdę jest tylko doświadczeniem duszy na drodze do zrozumienia miłości.

 

Flirt randka a może nawet głębsze uczucie z odpowiednią osobą

 

Na spotkaniu omówią z wami wasze problemy i błędy, które możecie popełnić wchodząc w związek. Pomogą wam to przeanalizować. Najważniejszą rzeczą, jaką mogą jednak dla was zrobić, jest zaoferowanie konkretnego partnera, który zgodnie z ich niekonwencjonalną metodą będzie najbardziej odpowiednią osobą do szczęśliwego związku. Jeśli wierzycie w modne teorie propagowane przez bestsellery „Sekret”, „Magnetyzm serca” itp. To trafiliście na opis o tym biurze nieprzypadkowo.

 

Daj sobie szansę! „Przyciągnąłeś ją”, więc spróbuj skorzystać z proponowanej oferty.

 

strona: www.osrodekluna.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Krakowska 21, Krosno, Poland
Zip/Postal Code38-400
Rate
1 votes
Recommend