Photos
Description

Poradnictwo matrymonialne i kojarzenie osobiste na podstawie ofert zgromadzonych w bazie biura ze zdjęciami kandydatów oraz kandydatek. Biuro oferuje indywidualną obsługę dla każdej osoby, która zarejestruje się w biurze.

Ogłoszenia matrymonialne prezentowane w przyjaznej i miłej atmosferze

Każdej osobie poświęcany jest optymalny czas na zapoznanie się z ofertami. Łączy singli w pary bardzo skutecznie, ponieważ znają każdego klienta osobiście. Pomagają wszystkim znaleźć odpowiedniego partnera, który spełni Twoje życzenia i oczekiwania. Tworzą udane relacje.

 

Całkiem inne podejście niż oferują strony matrymonialne

 

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty powinny ustalić najpierw termin konsultacji telefonicznie, mailowo lub w biurze we Wrocławiu . Podczas rozmowy z klientem wypełniany jest kwestionariusz osobisty klienta i rejestrowane są oczekiwania poszukiwanego partnera/partnerki. Tworzona jest umowa zgodnie z opcją wybraną przez zainteresowaną osobę. Uwierz, że możesz być w szczęśliwym związku.

 

Korzyści: W przeciwieństwie do serwisów randkowych, to biuro matrymonialne szuka dla swoich klientów miłości.  

Gwarancja: Korzysta się tam z wiedzy psychologii i seksuologii. Ważne jest, aby zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów i znaleźć dla nich odpowiednich partnerów.

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Zip/Postal Code50-149
Rate
1 votes
Recommend