Photos
Description

"Nadzieja" to firma, która działa nieprzerwanie od 1992 roku i ma wieloletnie doświadczenie w branży usług matrymonialnych 

W przeciwieństwie do witryn randkowych - są stacjonarnym biurem działającym w realnym świecie. Ich działania opierają się na osobistym, bezpośrednim i głębszym kontakcie z każdym klientem. Ten sposób pracy pozwala lepiej poznać osoby, które lepiej poznają przyszłych partnerów. Pozwala to uniknąć wielu zagrożeń, które mogą się pojawić przy zawieraniu znajomości online. Firma gwarantuje profesjonalizm, uczciwość, dyskrecję, życzliwość i indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Oferta - ogłoszenia matrymonialne mężczyzn i kobiet stanu wolnego

 

Klientami biura matrymonialnego "Nadzieja" są osoby w różnym wieku - tylko osoby stanu wolnego - głównie mieszkańcy Łodzi i regionu łódzkiego, którzy chcieliby znaleźć odpowiedniego partnera do szczęśliwego i trwałego związku. Tutaj każdy może znaleźć szczęście - jeśli więc chcesz zmienić swoje życie - zadzwoń do nich. Uzyskasz szczegółowe, wiarygodne informacje i porady lub umów się na osobistą wizytę w biurze aby w spokoju móc przeglądać matrymonialne oferty.

 

Kontakty telefoniczne są możliwe od godziny 10 do 22, osobiste wizyty w biurze między godziną 12 a 20, jednak TYLKO po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.

 

strona: www.biuro-matrymonialne-nadzieja.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Piotrkowska 182, Łódż, Poland
Zip/Postal Code90-368
Rate
0 votes
Recommend