Photos
Description

Lublin - Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn i kobiet 

W dzisiejszym pracowitym i zapędzonym życiu jest mało czasu i miejsca na sprawy osobiste. Ale samotność nam mniej nie dokucza z tego powodu - wręcz przeciwnie ... może potrzebujemy właśnie teraz drugiej połówki - człowieka, który nie tylko podzieli się z nami trudami i kłopotami, ale także będzie świętował wszystkie nasze sukcesy ... A jednocześnie coraz trudniej jest znaleźć taką osobę - jesteśmy zaganiani, staliśmy się bardziej podejrzliwi, nie brakuje "kombinatorów" obu płci ... To jest prawdopodobnie powód, dla którego coraz więcej osób zagląda do biur matrymonialnych i pomaga sobie ukształtować ich poszukiwania drugiej połowy. To biuro jest miejscem, które gwarantuje, dzięki swoim zasadom działania, że nie zostaniecie oszukani ani nie traficie na "poszukiwacza przygód".

 

Biuro matrymonialno-zapoznawcze Amor istnieje od 7 lat. Od momentu założenia we wrześniu 2011 roku firma zawsze miała stacjonarne biuro w Lublinie. Ich usługi są skierowane do tych, którym zależy na: 

  • bezpośrednim kontakcie z inną osobą;
  • otrzymywaniu konkretnych, sprawdzonych kontaktów telefonicznych do innych osób poszukujących wolnych osób;
  • ofertach dopasowanych do swojej sytuacji życiowej i oczekiwań;
  • absolutnej dyskrecji, jaka towarzyszy współpracy z tym biurem. 

Gwarancja, że Twoja oferta nie pojawi się nigdzie w Internecie bez Twojej zgody, a Twoje dane osobowe nie będą wypływać w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu, również powoduje, że polega się tam na tzw. zaufaniu.

 

Anonse matrymonialne kobiet i mężczyzn z Lublina i nie tylko

 

Działania obejmują głównie regiony: lubelskie, podlaskie, kieleckie i podkarpackie. Oczywiście nie ogranicza się zapisów osób z innych regionów Polski, ale dla nich będzie znacznie mniej ofert.

 

Starają się tam pracować uczciwie i z sercem, choć niestety nie zawsze mogą pomóc wszystkim. Mimo to udało się im połączyć 200 par, co czyni ich dumnymi ze swojej pracy. Przynajmniej drugie tyle, dzięki współpracy z nimi, otworzyło się na inne osoby i możliwości wzajemnego poznania się, a wkrótce po tym, jak zapisali się do biura, znalazła partnera dla siebie.

 

Oprócz typowej działalności biura matrymonialnego, które polega na przekazywaniu ofert osobom samotnym, organizują również imprezy integracyjne i zapoznawcze dla singli. Terminy wydarzeń przesyłane są elektronicznie drogą e-mailową lub za pomocą SMS.

 

Szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie firmowej biura, której adres znajdziesz poniżej, pod zakładką "Jak to działa". Pod "Zapisz się" znajdziesz formularz do zdalnego zapisania się online.

 

Uważamy, że trzeba wykorzystać każdą okazję i wszystkie możliwości, jeśli naprawdę czegoś chcesz, Zapisz się tam, jeżeli chcesz pracować z fachowcami nad swoim szczęściem.

 

strona: http://amor-lublin.pl/

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Al.Racławickie 6, Lublin, Poland
Zip/Postal Code20 – 028
Rate
4 votes
Recommend