Photos
Description

Matrymonialne Biuro "100%" serdecznie zaprasza wszystkich singli 

Z nimi możecie liczyć na wsparcie i pomoc w szukaniu partnera oraz na każdym etapie związku. Biuro skojarzyło już wiele szczęśliwych i trwałych par. Oferują wsparcie w zakresie tłumaczeń ustnych podczas spotkań z obcokrajowcami. Współpracują z kilkoma biurami w Polsce, posiadają również siedzibę w Niemczech.

 

Ogłoszenia matrymonialne w większości z lubuskiego

 

Od 1 maja 2007 roku skutecznie zarządzają Biurem Matrymonialnym "100%". Swoją siedzibę mają w Bieczu, niedaleko granicy z Niemcami. 70% ich klientów pochodzi z Zielonej Góry. Pozostałe miasta to Żary, Żagań. Lubsko, Gubin, Szprotawa, Krosno-Odrzańskie, Nova Sól i Głogów. Są też osoby ze Szczecina i Warszawy.

 

Szukam pana, szukam pani wygodnie w domu

 

Dojeżdżają do swoich klientów, spotykają się z nimi na neutralnym gruncie, lub w ich domu i prezentują ogłoszenia matrymonialne ze zdjęciem. Działają trochę niekonwencjonalne, z założenia to oni wychodzą do klienta. Wielu klientów przychodzi również do siedziby firmy. Ze swojej kilkuletniej praktyki mogą powiedzieć, że klient nie ma potrzeby nawet przyjeżdżać do biura aby załatwić wszystkie sprawy.

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Zip/Postal Code68-343
Rate
1 votes
Recommend