Photos
Description

To ogólnopolskie i nowoczesne biuro, zajmuje się kojarzeniem par oraz pomaganiem w odnalezieniu miłości. Posiada bardzo bogatą ofertę osób z całego kraju i z zagranicy. Klientami biura są ludzie samotni w różnym wieku, bez względu na swoje wykształcenie, religię - pragnące nawiązać trwałe relacje z drugim człowiekiem oparte na przyjaźni, miłości i zaufaniu.

Dwa Serca to, zaufana marka

Dzięki zatrudnionemu zespołowi psychologów oraz specjalistów od kształtowania stosunków międzyludzkich oferuje profesjonalną pomoc w szukaniu właściwego partnera. Tego możliwie najbardziej zbliżonego do oczekiwań i wymarzonego. Gwarantuje pełną dyskrecję i pewność, że w skuteczny sposób i niezwykle życzliwy angażuje się w poszukiwania dla was właściwej osoby.

Wprawdzie, jak to mówią „ideałów nie ma” – ale być może przy ich możliwościach uda się sprawić, że będzie można spotkać kogoś wyjątkowego. Czasami przecież można odkryć to „coś” w każdym z nas. Wszak każdy z nas potrzebuje kogoś do szczęścia, miłości czyli „kochać i być kochanym”. Dodatkowo korzystanie z pomocy biura matrymonialnego, pozwala uniknąć ewentualnych niemiłych rozczarowań, wynikających z nie zawsze rzetelnie podawanych danych, przypadkowości i pełnej anonimowości umieszczających swoje anonse potencjalnych partnerów. 

Oczywiście nigdy nie ma gwarancji, że wśród tych osób, które okazały zainteresowanie anonsem od razu będzie ta właściwa – jednakże dzięki zapisaniu się do biura matrymonialnego można liczyć na dalszą stałą pomoc, przez czas bycia klientem firmy.

 

Oferta biura "Dwa Serca"

 

Atutem tego zespołu ludzi jest kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w obsłudze klienta, przez co skojarzono już wiele szczęśliwych par, które są teraz w stałych związkach, założyli rodziny, mają dzieci - dzięki Dwóm Sercom odnaleźli szczęście w życiu. W miłej atmosferze pomogą wam w wypełnieniu wszystkich formalności i przedstawią oferty. Przy ich pomocy można w sposób kulturalny i dyskretny poznać partnera/kę.

 

Matrymonialne biuro "Dwa Serca" oferuje wam: dyskrecję, indywidualną konsultację, bezpieczeństwo, dobór partnerski, do wyboru trzy pakiety usług, przystępne ceny i bezpłatny dojazd na terenie trójmiasta.

 

Jeśli jesteście samotni a chcecie poznać kogoś na resztę życia, to biuro jest po to, by wam pomóc. Wystarczy tylko do nich się zgłosić. Pamiętajcie, może tu znajdziecie swoją drugą połówkę i prawdziwą miłość. Nieważne w jakim jesteście wieku, wasza druga połowa czeka na was. Umówcie się na spotkanie i przekonajcie się sami.

 

Godziny pracy biura:

 

Pn-Pt: 12:00 - 20:00

Sob: 13:00 - 16:00

Nd: (po wcześniejszym umówieniu)

www: bmdwaserca.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
ul. Kurpińskiego 20/35 Gdańsk, Poland
Zip/Postal Code80-169
Rate
3 votes
Recommend