Photos
Description

Ogólnopolskie biuro matrymonialnego MAGNES, prowadzi działalność okrągłe 15 lat. Przez ten okres skojarzyło wiele szczęśliwych par, wśród nich są również osoby, które stanęły na ślubnym kobiercu. Przyciągnął ich do siebie magnes...

Biuro matrymonialne Poznań MAGNES 

Pracownicy biura tworzą zgrany i ambitny zespół doradców matrymonialnych. Każdy z nich ma już życiowego Partnera, żyją w szczęśliwych związkach. Skoro udało się im - uda się Wam! Możecie do nich zadzwonić, przyjechać na spotkanie lub współpracować siedząc wygodnie w fotelu klikając w klawiaturę. Strona, tego biura matrymonialnego nie jest typowym portalem (serwisem) randkowym w przestrzeni wirtualnej. Jest to przede wszystkim wizytówka ich tradycyjnego biura matrymonialnego, w którym stawia się na bezpośredni kontakt z Wami.

 

Do osób samotnych docierają nie tylko poprzez internet. Ich reklamy możesz m.in. zobaczyć w prasie ogólnopolskiej oraz lokalnej: Kontakt Matrymonialno – Towarzyski, Super Randka, Czerwony Portfelik, Gazeta Wyborcza, Gazeta Nasze Miasto, Głos Wielkopolski. Zapisując się do tego biura dajecie szansę sobie i innym na zapoznanie się.

 

web: http://www.matrymonialne24.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Poznań, ul. Turkusowa 6/33, Poland
Zip/Postal Code60-658
Rate
6 votes
Recommend