Photos
Description

Polsko-Niemieckie biuro matrymonialne, z siedzibą w Bydgoszczy i w Niemczech, dla pań pragnących zawrzeć związek z panami z Niemiec, Szwajcarii albo Austrii. Niemcy kochają Polki !!

Prawdziwa miłość, nie zna granic

Najnowsze badania wykazują, że związki polsko-niemieckie zajmują pierwsze miejsce w Niemczech. Klientami biura są panowie w różnym wieku, mężczyźni z sukcesami zawodowymi, przeważnie ludzie wykształceni, którzy pragną stałego związku. Założycielka biura matrymonialnego Polonia, urodziła się w Bydgoszczy, ukończyła studia ekonomii w Toruniu, a 18-tu lat mieszka w Niemczech, gdzie skończyła studia informatyki i 12 lat pracowała w tym zawodzie.

Biuro matrymonialne Polonia w Niemczech

Mimo tak już długiego pobytu w Niemczech nigdy nie zerwała kontaktu z Polską i czuje się równie związana z każdym z tych krajów. Zna ludzi, mentalność i obyczaje każdego z nich. W związku z tym, przyszedł pomysł niemiecko-polskiego biura, które pomoże w integracji polskich pań. Jest do dyspozycji pań, nie tylko w sprawach matrymonialnych. Po przybyciu pań do Niemiec chętnie służy praktycznymi radami, dotyczącymi pobytu w nowym kraju.

Matrymonialne biuro w Bydgoszczy

Biurem w Bydgoszczy, zajmuje się Pani Iza, absolwentka filologii germańskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, która choćby z racji tego, jest bardzo związana z naszymi zachodnimi sąsiadami. W Niemczech spędziła w sumie 3 lata. Przebywając, pracując i studiując, mogła poznać nie tylko język niemiecki, ale także zwyczaje, kulturę i mentalność mieszkańców tego kraju, oraz samej przekonać się o prawdziwości głęboko zakorzenionych stereotypów.

Niemcy, tak jak każdy naród, mają swoje problemy, tak jak każdy kraj, mają również swoje dobre i złe strony, ale jej zdaniem, są narodem sympatycznym, dążącym do postawionych sobie celów, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dlatego, jak sama mówi, tym bardziej ogromną przyjemność sprawia jej, pośredniczenie w dialogu polsko-niemieckim.

Biuro Matrymonialne jest zarejestrowane zgodnie z wszelkimi wymogami prawa niemieckiego i jest członkiem, Europejskiego Stowarzyszenia Biur Matrymonialnych.

Jeżeli tęsknisz za miłością, stabilizacją, stałym związkiem i szanującym Cię partnerem, zapisz się do Biura Matrymonialnego Polonia.

Strona internetowa: bm-polonia.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
ul. Podolska 1, Bydgoszcz, Poland
Zip/Postal Code85-037
Rate
4 votes
Recommend