Photos
Description

Matrymonialne oferty kobiet i mężczyzn z Bydgoszczy i nie tylko 

Do tego biura zgłaszają się osoby, które szukają miłości, przyjaźni, bratnich dusz, swojej drugiej życiowej połówki. Znajdziesz tam ogłoszenia matrymonialne pań i panów w różnym wieku.

 

Przeglądaj profile kandydatów z doradcą

 

Wizyta w biurze firmy to spotkanie z kompetentnym konsultantem, z którym określasz swoje oczekiwania wobec przyszłego partnera, którego szukasz. Konsultant zostanie również indywidualnie przypisany do prowadzenia Twoich spraw, będzie dostępny przez cały okres obowiązywania umowy w godzinach pracy we wszystkie dni robocze tygodnia i będzie oferował porady i wsparcie.

 

Pani pozna pana - duża baza profili

 

Ich działania cechuje duża skuteczność. Klient bardzo krótko czeka na ciekawe propozycję nowych ofert, ponieważ liczba nowo zapisanych osób jest bardzo duża. Zachęcamy do skontaktowania się najpierw z nimi telefonicznie, aby umówić się na spotkanie w ich biurze. Oferta skierowana jest do osób w wieku od 22 do 90 lat.

 

Oferty matrymonialne - tradycyjny sposób prezentacji

 

Tradycyjne metody pracy - oferty nie są umieszczane w internecie ani też nie pozyskiwane tą drogą. Klient ma pewność, że prezentowane osoby na zdjęciach są autentyczne, sprawdzone i wiarygodne, a zdjęcie zostało wykonane przez pracownika biura. Oferowane są profile osób z całego województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, a także z zagranicy.

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Grunwaldzka 73/3, Bydgoszcz, Poland
Zip/Postal Code85-239
Rate
1 votes
Recommend