Photos
Description

Profesjonalne biuro w Radomiu, które istnieje od ponad dziesięciu lat. Celem biura Dolce Vita jest pomoc w znalezieniu partnera/partnerki dla osób wolnych. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży matrymonialnej i doborze partnerskim, które jest poparte wieloma sukcesami w postaci wielu udanych skojarzonych związków. 

Szukam żony ogłoszenia Radom

 

Niestety, dzisiejszym czynnikiem decydującym naszych czasów jest kariera i życie w na pełnych obrotach. Poświęcenie się pracy i innym obowiązkom ogranicza możliwości poznawania wartościowych ludzi, a przecież większość z nas ma takie same potrzeby jak miłość, przyjaźń lub poczucie bliskości. Dlatego tak wiele osób przeszukuje ogłoszenia w stylu "poznam kobietę, poznam mężczyznę".

 

Dolce Vita to nowoczesne biuro matrymonialne, które różni się od większości innych. Przykładem są zapisy na okres jednego miesiąca zamiast 6 miesięcy lub roku, jak to ma miejsce w innych biurach. Jeśli masz dość samotności i chcesz nadać życiu nowe znaczenie, zgłoś to do biura Dolce Vita.

 

Ogłoszenia, anonse - załatwisz nawet przez telefon

 

Zapisać można się telefonicznie. Nie trzeba przychodzić do biura. nawet przez telefon pomogą Ci w poznaniu drugiej osoby. Opłatę rejestracyjną można uiścić przelewem bankowym lub przekazem pocztowym.

 

strona: matrymonialnebiuro.prv.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
ul.Żeromskiego 46B, Radom, Poland
Zip/Postal Code26-600
Rate
2 votes
Recommend