Photos
Description

W centrum Warszawy, ludzie, którzy szukają prawdziwej miłości, mają możliwość stworzenia trwałych relacji opartych na przyjaźni, uczciwości i szacunku.

Ogłoszenia matrymonialne Warszawa

W każdym z nas istnieje potrzeba dzielenia życia z cenną osobą, z podobnymi zainteresowaniami, godnymi wiedzy i ucieleśnieniem naszych marzeń oraz najgłębszych ukrytych pragnień. Klienci tego biura nie chcą już spotykać się z przypadkowymi, wirtualnymi osobami, o których niewiele wiedzą, jak to ma miejsce na internetowych portalach randkowych.

Obsługa biura zna wszystkich swoich klientów osobiście. Konsultanci biura małżeńskiego, organizując prawdziwe spotkania z osobami o podobnych wartościach i podobnych oczekiwaniach, pomagają w profesjonalnym znalezieniu partnera lub partnerki, małżonka lub małżonki marzeń z którymi stworzą trwały związek w nowej relacji.

 

Aby się z nimi skontaktować, po prostu wystarczy wypełnić formularz na ich stronie lub wysłać SMS na podany tam numer telefonu, podając: imię, wiek, oraz wykształcenie. Po jakimś czasie ktoś z obsługi oddzwoni do Was, udzieli informacji i odpowie na wszystkie Wasze pytania. Będziecie mieli również możliwość przeglądać ich oferty matrymonialne z Warszawy i nie tylko.

 

 

Godziny pracy biura:

 

poniedziałek - piątek

 

12.30 - 19.30

 

Strona: www.arkadiaprestige.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
ul. Kopernika 34, Warszawa, Poland
Zip/Postal Code00-336
Rate
7 votes
Recommend