Photos
Description

Świat idzie do przodu, żyjemy szybciej i dłużej, ale uczucia osamotnionych ludzi nie zmieniły się od pokoleń 

Prawdę mówiąc, dzisiejsze społeczeństwo nie stygmatyzuje ludzi, którzy żyją samotnie, ale trzeba przyznać, że nie ma chyba co wierzyć w szczęście tych ludzi a to dlatego, że od samego początku Centrum Zapoznawcze ma na swojej drodze sporo smutku w oczach zapisujących się klientów.

 

Do tego Centrum Zapoznawczego dzwonią i przychodzą ludzie, by zadawać wiele pytań, czasami dzwonią matki, babcie lub dorosłe dzieci, ponieważ przyszli klienci nie mają odwagi lub po prostu tracą nadzieję na znalezienie drugiej połowy. Zdarzają się telefony od osób poszukujących przygód, kobiet zamężnych i żonatych mężczyzn. Wtedy odpowiadają im tam uprzejmie ale stanowczo, że wybrali nieodpowiedni numer.

 

Tylko sprawdzone anonse matrymonialne 

 

To Centrum Zapoznawcze nie jest agencją towarzyską, a ci, którzy liczą na szybki numerek i na wybór kandydatki toples z katalogu, niech nawet nie dzwonią i nie narażają się na niepotrzebne koszty, ponieważ biuro to jest poważną instytucją, tylko i wyłącznie dla ludzi samotnych w każdym wieku. Ich najstarszy klient ma 87 lat i tworzy parę z klientką w wieku 73 lata. Najmłodszy zaś, ma 20 lat.

 

Ludzie piszą do nich z różnych powodów, szukając miłości, przyjaźni lub zabawy, która serwowana na wieczorkach zapoznawczych. Niektórzy klienci są z nami od samego początku, inni wracają, i znów przedłużają członkostwo, ponieważ widzieli jak na ich oczach tworzyły się szczęśliwe pary, których tam przybywa coraz więcej. Tam wiedzą, że nie jest łatwo połączyć dwie istoty, ale są przekonani, że właściwa osoba czeka na każdego z ich klientów.

 

Niestety, niektórzy ludzie będą musieli poczekać na nią trochę dłużej, a w międzyczasie mogą poznawać innych singli, poznawać przyjaciół i chodzić na spotkania, które pomagają w relacjach między kobietami i mężczyznami i codziennej samotności.

 

Ogłoszenia matrymonialne kobiet i mężczyzn w innych firmach

 

Coraz więcej osób przychodzi do nich z innych biur randkowych, a to, co mówią o niektórych biurach wydaje się niewiarygodne, ale prawdziwe. Na rynku jest wiele firm zajmujących się samotnymi osobami, ale firm uczciwych jest garstka. Co najgorsze, zawiedzeni klienci boją się przenieść do innego biura i dlatego skazują się znowu na samotność. Więc tracą więcej niż tylko pieniądze !!!

 

Szkoda, że te pseudo-usługi psują rynek i zaufanie klientów do prawdziwych Centrów Zapoznawczych. Jedno z biur przeszło wszelkie granice, klienta prowadzi się na zaplecze pomieszczenia, gdzie znajdują się dwa porysowane siedzenia i szklany stolik z rozrzuconymi papierami i butla z gazem na środku pomieszczenia. Klient nie podpisuje dokumentów, umów, regulaminów, ankiet. Otrzymuje jedynie potwierdzenie płatności w wysokości 100 PLN lub 150 PLN oraz listę telefonów do kandydatów.

 

Samotni znajdą się tutaj w odpowiednich rękach

 

Ciężko się wyróżnić w dzisiejszych czasach, jednak to biuro ma przynajmniej swój medal Zolytnika i Zolytnicy, którego nie ma żadne biuro zapoznawcze. Starają się by klienci byli zadowoleni, dlatego reklamują się w prasie, internecie, w radiu i nie tylko, jednak najważniejsze jest to, że przybywa do nich co raz więcej klientów z polecenia i dzięki temu klienci mają wybór w poszukiwaniu drugiej połówki. Zapraszamy wszystkich którzy rozczarowali się obsługą innych instytucji zapoznawczych, a gwarantujemy, że zobaczycie różnicę.

 

Biuro czynne od poniedziałku do niedzieli, w godz. 08:00-20:00

 

strona internetowa: zolyty.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
ul.Furgoła 46, Czerwionka-Leszczyny, Poland
Zip/Postal Code44-230
Rate
2 votes
Recommend