Photos
Description

Wykształceni, szukający na poważnie. Biuro jest alternatywą dla wszystkich portali randkowych działających jedynie w oparciu o mechanizmy informatyczne, w których człowiek zdany jest w praktyce, mało efektywne poszukiwania partnera i to samodzielnie. Anonimowość zarejestrowanych tam osób nie sprzyja nawiązaniu wartościowych znajomości i niesie za sobą oczywiste zagrożenia.

Doświadczenie i wiedza

Biuro matrymonialne Duet jest stabilną firmą z szesnastoletnim doświadczeniem, które jako jedyne w tej branży, zatrudnia kilkuosobowy wykwalifikowany personel, m.in. psychologów, socjologów, specjalistów od kształtowania relacji międzyludzkich, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Ponadto współpracuje z niekwestionowanymi w kraju autorytetami z dziedziny seksuologii, psychologii i prawa rodzinnego.

Nie wirtualnie, a realnie

Zatrudnione tam osoby doskonale rozumieją, że współczesny styl życia nie sprzyja już nawiązywaniu wartościowych relacji. Są dla tych z was, którzy nie chcą już więcej inwestować w przypadkowe znajomości – czasowo, emocjonalnie, a przede wszystkim finansowo. Wszystkim Klientom gwarantuje się nawiązywanie kontaktów z ludźmi zainteresowanymi realnymi spotkaniami. Dzięki temu, że znają was osobiście, potrafią dla każdego z was, indywidualnie kształtować swoją usługę, dając wszystkim pewność, że będziecie poznawać (realnie, a nie wirtualnie) wyłącznie takich ludzi, którzy reprezentują te same wartości i podobnie rozumieją, czym powinna charakteryzować się satysfakcjonująca relacja z życiowym partnerem.

Zasady i dyskrecja

Tam zadbają nie tylko o jakość oferowanych usług, ale również o specyficzny klimat panujący podczas realizowania usługi. Są nastawieni na współpracę z klientem – chętnie wysłuchają na bieżąco waszych refleksji i sugestii, bo tylko tak otwarta postawa determinuje wasz wspólny sukces. Biura stacjonarne firmy znajdują się wyłącznie w chronionych całą dobę budynkach. Wszystkie zobowiązania wobec Klienta określa zawarta z nim umowa.

Na życzenie klientów dojeżdżają na spotkanie w wybrane przez nich miejsca na terenie całej Polski. W pełni zadbają o powierzone im informacje i waszą prywatność - firma Duet Centrum jest zarejestrowana w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych, a ich personel regularnie przechodzi związane z tym szkolenia. 

Biuro czynne jest: 

poniedziałek - piatek: godz. 13.00 - 20.00 

Witryna internetowa: www.duetcentrum.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Zip/Postal Code00-079
Rate
7 votes
Recommend