Photos
Description

Wyjątkowe biuro matrymonialne. Infinity Love to ekskluzywna agencja zapoznawcza 

Dołącz do ludzi, którzy naprawdę szukają drugiej połowy. Twoje wymagania są ich priorytetem. Wyjątkowość, elitarność, indywidualność, dyskrecja i skuteczność to ich atuty.

 

Poznam chłopaka, poznam dziewczynę - Odkryj wyjątkowość

 

To wyjątkowa, ekskluzywna agencja, która łączy ludzi szukających swojej drugiej połowy. Wyjątkowość, elitarność, indywidualność, dyskrecja i skuteczność to zalety, które doceniają panie i panowie z którymi mają przyjemność tam pracować.

 

To niestandardowa agencja matrymonialna, która wyłamuje się z klasycznego schematu przedstawiania listy pań i panów, automatyzacji i pogoni za pierwszym spotkaniem. Unikalną wartością Infinity Love jest osobista znajomość każdej osoby, która zgłasza się tam o pomoc - rzetelny, prawdziwy profil kandydata, dobrze przygotowana rekomendacja, za którą osobiście ręczą pracownicy.

 

Poznam pana, poznam panią - Warszawa, Kraków, Monako, Nicea

 

Baza tego biura jest selektywna i międzynarodowa. Gromadzi panów i panie, doświadczone, spełnione zawodowo i życiowo osoby, majętne o nienagannych manierach, które są niestety singlami. Są to ludzie, którzy świadomie szukają drugiej połowy. Mają swoje życiowe potrzeby, ukrytą samotność, ciche marzenia na poznanie kogoś wyjątkowego.

 

Ta "druga połowa" jest gdzieś i czeka. Pomogą Wam ją odszukać

 

Tam pracuje się po to, aby łączyć pary i znaleźć miłość. Angielskie słowo "matchmaker" nie ma polskiego dobrego odpowiednika. Pracownicy, nie uważają się za swatki, które usilnie łącza w pary. Nie reprezentują klasycznego biura matrymonialnego czy ogłoszenia randkowe. Spędzają dużo czasu na spotkaniach z paniami i panami, członkami Infinity Love, którzy są ich klientami.

 

Analizują ogłoszenia pań i panów, spotykają się, rozmawiają, poznają się, tworzą idealnie dopasowany profil, i przedstawiają najbardziej odpowiedniego kandydata lub kandydatkę. Pracują z ludźmi i dla ludzi, których kochają, i dzięki temu całkowicie się odnajdują. Jest to wyjątkowa wartość i renoma, którą klienci i klientki Infinity Love doceniają ze wszystkich zakątków Polski, Francji i USA. Dzięki nim, związało się już ponad 100 par, które są obecnie razem. 

 

 

 

strona: infinity-love.pl

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
ul. Nowogrodzka 42 lok. 19, Warszawa, Poland
Zip/Postal Code00-695
Rate
1 votes
Recommend