Photos
Description

Mają dobrą rękę do budowania relacji 

Ekskluzywne Biuro Matrymonialne Szczęśliwe oferuje od 2006 roku spersonalizowane usługi w zakresie towarzysko-matrymonialnego doradztwa. Zaufało im wielu klientów w kraju i za granicą.

 

Swoją ofertę kierują do klientów, których celem jest zbudowanie szczęśliwego związku z wyjątkowym partnerem. Inicjują spotkania z potencjalnymi partnerami, którzy mogą spełnić wzajemne oczekiwania na wielu ważnych poziomach życia i wzbogacić wzajemne relacje. Dobra koordynacja potencjalnych partnerów stwarza dogodne warunki do rozwoju przyjaźni, miłości i szczęśliwego związku.

 

Misja biura dla samotnych

 

Aktywne zaangażowanie w promowanie wartości i korzyści płynących od szczęśliwych partnerstw poprzez rozwój i ciągłe doskonalenie towarzysko-matrymonialnego doradztwa dla swoich klientów.

 

Ekskluzywne Biuro Matrymonialne Warszawa

 

Oferuje swoim klientom profesjonalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb oferty. Swoje usługi świadczy od 2006 roku. W ofercie znajdziemy singli z całej Polski (Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska i innych miast) oraz z zagranicy (Szwajcaria, Francja, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania) co daje więcej okazji do poznania interesującego partnera lub partnerki do rozwoju przyjaźni i szczęśliwych związków.

 

Biuro korzysta z nowoczesnych metod, aby dopasować potencjalnych partnerów do indywidualnych preferencji swoich klientów. Stara się realizować niestandardowe projekty/wyzwania w Polsce i za granicą. Już przed rozpoczęciem współpracy, potrzeby i preferencje klienta są szczegółowo omawiane i analizowane w rozmowie z konsultantem. Dzięki zrozumieniu specyficznych potrzeb klienta można dopasować odpowiednią usługę i wybrać najbardziej skuteczną metodę jej realizacji.

 

Ich strona szczesliwe.pl jest chroniona certyfikatem SSL wydanym przez Thawte (wiodący światowy Urząd Certyfikacji SSL). Zaimplementowany certyfikat SSL umożliwia 256-bitowe szyfrowanie informacji przesyłanych pomiędzy przeglądarką internetową użytkownika a serwerem szczesliwe.pl.

 

Firmę wyróżnia doświadczenie, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Info
Aleja Jana Pawła II 27 Warszawa, Poland
Zip/Postal Code05-077
Rate
3 votes
Recommend